menubg
tmp
bg_h2sectionsubsec_ustredny icon

ÚSTŘEDNY

pageblockbg
pageblocktopbg
pageblockbottombg
VOIP ÚSTŘEDNA NEWTEL:

VOIP telefonní ústředna Newtel poskytuje spojení mezi telefonními linkami v jedné i více kancelářích firmy, na jedné nebo více lokalitách , jako zákaznická VOIP ústředna, kde voláni mezi lokalitami je v rámci privátní sítě, se všemi službami klasické PBX ( přesměrování, přepojení, zvonění na více telefonů najednou, hlas. schránky, atd. .. ) tak pro menší telekomunikační operátory.

VIRTUÁLNÍ VOIP ÚSTŘEDNA:

Ústředna hostovaná v cloudu Newtel, podporuje všechny možnosti IP a VoIP telefonie a funkcí IP Centrex. K důležitým vlastnostem služby patří: Nulové investice pro vaši firmu a volání zdarma v rámci podnikové sítě, řízení číslovacích plánů, adresářové služby, přesměrování volání, čekací hovory, podmíněné směrování a další.

Na Virtuální VoIP ústřednu je zajištěn přístup přes web rozhraní, kde si tyto vlastnosti zákazník sám řídí, jako je např. změna e-mailových adres pro odesílání vzkazů z hlasových schránek, vytvoření nového účastníka na ústředně a jemu přidělených tel. čísel, kontrola přijatých a volaných tel. čísel z jednotlivých účastníků. Již nemusíte řešit problém při změně lokality firmy, jak rychle přestěhovat i tel. čísla. Jakmile máte k dispozici Internet, máte zpět své telefony.

ZÁKAZNICKÁ ÚSTŘEDNA:

Zákazník chce provozovat svou stávající ústřednu, Newtel dodá přístupové linky.

Propojení PBX zákazníka přes SIP Trunk a tím umožnit volání jednotlivým účastníkům do reálného světa telekomunikací. Propojení je provedeno přes dva SIP Trunky - hlavní a záložní z důvodu spolehlivosti spojení. Pro bezpečnost je spojení kontrolováno dle IP adresy a registračního hesla. Bez těchto údajů není spojení umožněno.

SLUŽBA FAX2MAIL:

na obsluhu jednoduchá služba, která umožňuje odesílání faxů přímo přes web rozhraní na fax. serveru NewTel, bez dalších požadavků na instalaci SW nebo HW. Místo tisku v textových editorech lze uložit soubor do formatu PDF. Tento soubor je použit při odesílání faxu jako příloha.

Pro příjem faxů postačí pouze doplnit Vaši emailovou adresu, na kterou se mají přijaté faxy odesílat. Velká výhoda této služby je v tom, že naše služba Fax2Mail je vždy k dispozici, pokud je dostupnost Internetu. Všechny přijaté faxy jsou po dobu 90 dnů archivovány. Po uplynutí této doby, jsou automaticky odstraněny.