menubg
tmp
bg_h2sectionGSM_sluzby icon

DATA CENTRUM, VIRTUAL PRIVATE SERVER

pageblockbg
pageblocktopbg
pageblockbottombg

HOUSING TECHNOLOGIÍ

V rámci poskytování řešení našim zákazníkům poskytujeme bezpečné a spolehlivé služby datového centra. Zajistíme housing, který splní vaše požadavky. Vaše servery, podniková data, weby, VOIP ústředny, datová úložiště nebo celou IT infrastukturu umístíte v zabezpečeném a pro vaši firmu snadno přístupném prostředí. Možnost umístění jednoho serveru až po možnost pronájmu celých rackových stojanů. Součástí naší nabídky jsou i služby v oblasti dodávky a správy IP konektivity.


1/1: prostor 42U

1/2: prostor 21U

1/3: prostor 14U

1/4: prostor 10U

- 24x7 fyzický přístup k racku

- Nonstop technická podpora a dohled

- Jištění a odběr proudu dle volby

- Rozměry racku: 100 cm hloubka, 19" šířka

- Nonstop restarty umístěných serverů

- V ceně je subnet 16 IP adres v samostatné VLAN. Pro přiřazení k serverům lze tedy použít 13 IP adres.VIRTUAL PRIVATE SERVER

 

Pokud provozujete náročné online aplikace a nebo důležité webové stránky s vysokou návštěvností, virtual private server (virtuální server - VPS) se pružně přizpůsobí Vašim aktuálním požadavkům. Virtualizované servery Vám zajistí vysoce škálovatelný výpočetní výkon a to nákladově efektivním způsobem. Každý virtuální server je zcela nezávislý. Zajistí Vám stejné funkce jako dedikovaný server včetně výjimečného výkonu a flexibility.

Naše nabídka virtuálních serverů VPS s širokou škálou operačních systémů Windows i Linux není koncipována do typizovaných “balíčků”, vychází z možnosti kombinovat parametry virtuálního VPS serveru přesně podle vašich představ. Při sestavování parametrů Vašeho virtuálního serveru si tedy budete moci vybrat počet CPU jader, velikost operačních pamětí a diskového prostoru v konfiguraci přesně podle skutečných požadavků aplikací provozovaných na serveru. To pomáhá šetřit peníze, nemusíte totiž platit za prostředky, které normálně nevyužijete.

Součástí dodávaného řešení je komfortní webové rozhraní, které umožňuje velmi pohodlnou správu všech služeb a serverů. Naše virtuální servery VPS jsou provozovány na vysoce spolehlivých výkonných víceprocesorových fyzických serverech značky SuperMicro. Fyzické servery využívají kvalit procesorů Intel Xeon a výkonného virtualizačního řešení KVM. Všechny naše fyzické servery jsou umístěny v nově vybudovaném datacentru v centru Prahy, samozřejmostí je plně klimatizované prostředí, nejmodernější protipožární systém, založní el. napájení vč. diesel agregátu a mnohonásobně jištěné vysokokapacitní připojení k internetu.

  • Snížíte celkové náklady na implementaci a provoz vlastních serverů
  • Nemusíte řešit spotřebu energií, chlazení a dostupnost
  • Využijete prověřené hardwarové a softwarové komponenty od vedoucích firem v oboru
  • Transparentní a plánovatelná struktura nákladů bez skrytých poplatků
  • Zálohování dat, individuálně nastavitelné zabezpečení, pokročilý monitoring a vlastní nastavení funkcí přes web